تاریخ: 1399-  منبع: وب سایت دولت کانادا: هنگام ورود به کانادا، ما هویت شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که شما همان شخصی هستید که برای سفر به 

کانادا قبول شده اید.

بسته به اینکه از کجا وارد کانادا میشوید، چگونگی این بررسی تفاوت می کند.

  • در 8 فرودگاه اصلی کانادائی
    • اثر انگشت شما بطور اتوماتیک در یک کیوسک بازرسی اولیه چک میشود.
    • این سیستم هویت شما را با اطلاعات جمع آوری شده در هنگام تقاضای شما مقایسه و بررسی میکند.
  • در فرودگاه های کوچکتر و کلیه مرزهای ورودی زمینی
    • اگر ما شما را به بازرسی ثانویه ارجاع دهیم، یک افسر خدمات مرزی اثر انگشت شما را با استفاده از یک دستگاه تثبیت اثر انگشت چک خواهد کرد.

 

ورود به کانادا

توریست ها، دانشجویان و کارگران

اگر ورود شما به کانادا توسط متصدیان تایید شود، ممکن است از شما سوال شود که برای چه مدتی می خواهید در کانادا بمانید، معمولا تا شش ماه کانادا اجازه حضور در این کشور را می دهد. یا ممکن است همان لحظه بدون سوال پاسپورتتان مهر بخورد. 

لطفا همواره سوال کنید تا مسئله ای مبهم برای شما باقی نماند. امکان دارد مامور مرزی زمانی را که در کانادا می خواهید بمانید را محدود نماید و یا مدت اقامتتان در کانادا را تمدید نماید تا به هدفتان از سفر به کانادا دست پیدا کنید.

افرادی که دارای اقامت دائمی هستند

اولین بار شخصی که در خارج از کانادا تقاضی ویزای اقامت دائم نموده و پس از تایید می خواهد وارد کانادا شود، بستگی به نوع ویزای اقامت دائم می باید نکاتی را توجه داشته باشد که در اینجا برای هر کدام لینک خاص آن ویزا را می آوریم:

 

منبع این مطلب از وب سایت دولت کانادا در این لینک می باشد با تغییرات جزئی که در متن آن داده شده است

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.

Invalid Input