تاریخ:  1398 -  منبع: وب سایت پیکوبینو -ترجمه ای از سی‎بی‎سی: یک بار دیگر کلگری بالاترین میزان بیکاری را در مقایسه با 33 شهر دیگر به خود اختصاص 

داد.این آمار به صورت ماهانه توسط اداره آمار کانادا بررسی و منتشر می شود.

 با توجه به اداره آمار کانادا و تعداد کارکنان منتشر شده در جمعه گذشته، نرخ بیکاری شهر در ماه فوریه با 0.3 % افزایش نسبت به ماه قبل، به 7.6 درصد رسیده است.

با این اتفاق، St. John’s که نرخ بیکاری آن در ماه فوریه تغییری نداشت، در رتبه دوم قرار گرفت.

ادمونتون، با داشتن 7% نرخ بیکاری، در رتبه سوم قرار دارد.

نمودار زیر نشان می دهد که چطور نرخ بیکاری در این سه شهر تغییر کرده است:

تا قبل از آنکه قیمت نفت دچار افت شدید شده و شرکت های نفتی پروژه های خود را تعطیل و هزاران هزار نفر را بیکار نمایند یعنی سال 2014، کلگری کمترین آمار بیکاری را داشت اما با سقوط قیمت نفت و شروع بیکاری تا سال 2016 میزان بیکاری از ده درصد در این شهر بالاتر رفت. بر اساس آمارهای سه ماهه که اداره آمار در کانادا منشر می نماید کلگری از نیمه دوم 2016 تا طول سال 2017 بالاترین بیکاری را دارا شد. 

ثابت بودن تعداد نیروی کار در آلبرتا، افزایش در سطح ملی

بر اساس آمارهایی که اداره آمار کانادا منتشر می کند هم اکنون میزان بیکاری رقم پنج و شش دهم درصد است و در ماه فوریه امسال پنجاه و شش هزار شغل در کانادا ایجاد شده که البته بالاتر از حد انتظار می باشد. در استان نفت خیز و سابقا بسیار ثروتمند آلبرتا در ماه فوریه تعداد نزدیک به چهار هزار شغل ایجاد شد اما مجموعا نیم درصد دیگر درصد بیکاری بالاتر رفت. 

 

منبع این مطلب از سایت پیکوبینو می باشد در این لینک که ترجمه ای از مطلب منتشر شده در سی‎بی‎سی می باشد با تغییرات جزئی که در آن داده شده.

 

 

 

 

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.

Invalid Input