تاریخ:1396- منبع: وب سایت پاروشات: دانمارک به‌عنوان قلب کهن امپراتوری وایکینگ‌ها و یکی از جواهرات قاره اروپا، میان اروپای شمالی و اسکاندیناوی یک

شکاف فرهنگی جغرافیایی پدید می‌آورد. در این مقاله جاذبه‌های گردشگری و اماکن دیدنی دانمارک را به گردشگران معرفی خواهیم نمود:

کپنهاگ

همانگونه که از یک شهر اروپایی انتظار می رود شهری آرام و شیک می باشد و البته خلوت. این شهر روبه روی مالمو و در آن‌سوی تنگه Oresund قرار دارد که خانه‌های مدرن و سقف‌های رنگی از آن سر برافراشته‌اند. جمعیت این شهر بالای یک میلیون نفر می باشد و همانند یک شهر اروپایی رستوارن در همه جا دیده می شود. همراه این رستوران ها کافه های بسیاری وجود دارد که مردم در آنها جمع می شوند. در مرکز این شهر محله ای است بنام ایندره بی که خیابان های باریکی دارد با سازه های بعضا کهن در آن. همیشه محلی و مسئله ای است در این شهر که سرتان را حسابی گرم کند.

جزایر فارو

 جزایر فارو (Faroe Islands) در مکان تلاقی دریای نروژ با شمال، سر از آب درآورده است. کرانه این جزیره به‌صورت صخره‌هایی است که با امواج دریا حالت گرفته و بر روی آن گیاهانی رشد کرده‌اند. آفتاب شمالی در آسمان می‌درخشد، در روی زمین هم کلبه‌های چوبی قرار دارد که ماهیگیران و مسافران در آنجا استراحت می‌کنند. تنها نیمی از این جزیره زیبا به دانمارک تعلق دارد (فارو یک منطقه خودمختار است)، این جزایر زیبا به‌ندرت شلوغ می‌شوند.

ریوریای دانمارکی

این سواحل بسیار زیبا شهرهایی مثل هلسینقور و هیلرود رو در خود دارد، سواحلی که با گل ها رز زیبایی های آن چندین برابر شده. جنگل های این منطقه و درختان کاجی که در آن هست جزو میراٍث یونسکو ثبت شده است.

ادنسه

محل تولد هانس کریستین اندرسون می باشد، نویسنده شهیر دانمارکی. شهری است با بناهای تاریخی بسیار. محل قبر شاه کانوت در آن قرار دارد، شهری با میدان های تنگ و آسیاب های بادی در حواشی شهر. این شهر دانشگاهی دارد با کافه های بسیار در اطراف آن و البته باغ وحشی که از بهترین های دانمارک می باشد.

 

 

منبع این مطلب از سایت پروشات می باشد در این لینک با تغییرات جزئی که در آن داده شده است

 

 

 

 

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.


Refresh Invalid Input

عدد نمایش داده شده را وارد کنید