تاریخ: 1398- منبع: وب سایت آتش: سالیانه رویدادی با نام Toronto Ribfest برگزار می شود که در آن خانواده ها در پارک Etobicoke جمع می شوند، این برنامه

برای مدت 18 سال از 1999 شروع شده و هر ساله ادامه پیدا کرده. گو اینکه این مراسم در قسمت های دیگری از تورنتو هم برگزار می گردد.
این مراسم معروف به فستیوال دنده کبابی است و مردم در اینچنین روزی سر سفره های خود این نوع غذا را می گذارند. 

حضور در این مراسم رایگان است و خانواده هایی که دور هم جمع شده اند با موسیقی و رقص و مسابقات مختلف سرگرم می شوند. زمین های بازی برای کودکان وجود دارد تا بتوانند مشغول بازی باشند.

فستیوال غذافروشی های سیار تورنتو

در این فستیوال در گوشه و کنار شهر غذافروشی های سیار دیده می شوند و غذاهای رنگ و وارنگ خود را برای مشتری ها عرض می دارند.

با گرم شدن هوا تعداد این غذافروشی های سیار در تورنتو افزایش پیدا می کند. جذابیت های این نوع غذافروشی بسیار است: غذاهای خوشمزه با قیمت مناسب، سبک پخت آنها و البته تغییر مکان دادن های گاه و بیگاه برای جذب مشتری های جدید و بیشتر.

فستیوال لومیناتو

یکی از فستیوال های مهم در تورنتو هر سال از ششم تا بیست و چهارم جون برگزار می شود و هنرمندان رشته های مختلف هنر خود را در معرض مردم قرار می دهند. در این فستیوال می توان از برنامه های تئاتر، فیلم، رقص، موسیقی و هنرهای تصویری و ادبیات لذت برد و در جلسات گفتگو و ورک شاپ ها با گروه های فرهنگی و هنری همراهی کرد.

 

منبع این مطلب از مطالب مختلف این سه تا لینک لینک، لینک و لینک می باشد با تغییرات جزئی که در آن داده شده است.

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.

Invalid Input