دانشگاه های کانادا

 

دانشگاه های کانادا

بسیاری از دانشگاه های کانادا جز بهترین دانشگاه های دنیا به شمار می آیند. موسسات سطح سنجس و معیار های متعددی برای تعیین کیفییت دانشگاه ها در سراسر دنیا وجود دارند. در زیر لیست معتبرترین منایع برای مشاهده و بررسی کیفیت موسسات آموزشی کانادا و کشور های دیگر را می توانید مشاهده کنید.

گروه U15 کانادا
دانشگاه های عضو انجمن U15 پانزده دانشگاه پابلیک ریسرچ کانادا هستند که بخش عمده تحقیقات و هزینه های تحقیقاتی دانشگاهی در کانادا در این دانشگاه ها متمرکز است. این دانشگاه ها نقش مهمی در ریسرچ و سیاست گذاری در برنامه های کلان دارند. برای مشاهده لیست این دانشگاه ها اینجا کلیک کنید.

QS World University Ranking
برای مشاهده رنکینگ موسسه QS در سال 2019 برای دانشگاه های سراسر دنیا از جمله کانادا اینجا کلیک کنید.

U.S.News
برای مشاهده رنکینگ یو اس نیوز برای دانشگاههای کانادا اینجا کلیک کنید.


Shanghai Ranking
برای مشاهده رنکینگ دانشگاه شانگهای در سال 2018 برای دانشگاههای سراسر دنیا از جمله کانادا اینجا کلیک کنید.


THE World University Ranking
برای مشاهده رنکینگ مؤسسه تایمز هایر اجوکیشن برای دانشگاههای کانادا اینجا و برای مشاهده رنکینگ بر اساس رپوتیشن (شهرت و اعتیار) در سال 2019 اینجا کلیک کنید.

رنکینگ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران برای دانشگاه های خارج از کشور ایران
برای مشاهده رنکیگ وزارت علوم، تخقیقات و فناوری ایران برای دانشگاه های کانادا اینجا کلیک کنید. نکته قابل توجه در این قسمت این است که وزارت علوم ایران همچون دیگر موسسات معیار های خاص خود برای تقسیم بندی دانشگاه های کشور های خارج از ایران دارد و عملا این تقسیم بندی نشانه خوب بودن یا بد بودن سیستم آموزش آن موسسه نمی باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتربا ما در تماس باشید

فرم ارزیابی رایگان

 

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.


Refresh Invalid Input

عدد نمایش داده شده را وارد کنید