Work Permit

 

اخذ مجوز کار بعد از فارغ‎التحصیلی

 

در اینجا شرایط اخذ مجوز کار بعد از فارغ‎التحصیلی توضیح داده می‎شود، اما در ابتدا باید عنوان داریم که همزمان با تحصیل در اتریش اجازه کار به دانشجو داده می شود که در این لینک با جزئیات آمده :

بعد از فارغ‎التحصیلی از دانشگاه دانشجویان با ملیت ایرانی اجازه خواهند داشت  20 ساعت در هفته بمدت یکسال کار کنند. اما کارتی با عنوان کارت آبی برای فارغ التحصیلان از دانشگاه ها در صورت تقاضا صادر خواهد شد که برای مدت دو سال اجازه کار بصورت فول تایم می‎دهد. افرادی که برای کارفرما افرادی کلیدی باشند و یا شغلی با بازار کار خوب داشته باشند، می توانند برای کارت  "Red-White-Red" درخواست بدهند. نهایت اینکه بعد از فارغ التحصیلی یک ایرانی در اتریش، امکان ماندن و کار کردن  دارد ولی در کشور قانونمندی مثل اتریش لازم است بموقع برای ویزای مناسب یا اجازه کار اقدام گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتربا ما در تماس باشید
فرم ارزیابی رایگان

 

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.


Refresh Invalid Input

عدد نمایش داده شده را وارد کنید