درباره اتریش

کشور اتریش

اتریش کشوری در اروپا مرکزی است که پایتخت ان وین است. اتریش بیش از 8.7 میلیون جمعیت دارد و وسعتی معادل 83.879 کیلومتر مربع دارد و کشوری کوهستانی به شمار می رود که بخشی از رشته کوه های الپ در ان قرار دارد که در زمستان محلی مناسبی برای اسکی برای علاقه مندان به این ورزش به شمار می اید. زبان رسمی  در این کشور زبان المانی است و واحد پولی این کشور یورو است. به خاطر فرهنگ غنی و استاندارد بالای زندگی در اتریش شهر وین  همیشه در شاخص بهترین شهربرای زندگی در طی چند سال متوالی رتبه نخست را دریافت کرده است. اتریش یکی از محبوب ترین مقاصد برای توریست ها به شمار می رود که هر سال تعداد زیاد توریست را جذب خود می کند که به خاطر ورزش های زمستانی و طبیعت بکر و خیر کننده و شهر های تاریخی و باستانی اتریش مانند وین که پایتخت تاریخی اتریش و شهر زالتسبورگ که محل تولد موتزارت است.

آب و هوا

بیشتر مناطق اتریش در نواحی  اب و هوایی سرد و معتدل قرار دارند. از انجایی بیشتر اتریش در رشته کوه های الپ  قرار دارد  اب و هوایی الپی در کشور غالب است که زمستان های سرد و تابستان های گرم دارد.

جمعیت اتریش

اتریش حدود 8.7 میلیون جمعیت دارد که حدود 2.6 میلیون نفر از جمعیت اتریش در شهر وین پایتخت اتریش زندگی می کنند که وین بزرگترین شهر اتریش و پس از ان گراتس  دومین شهر بزرگ اتریش شناخته می شود. حدود 1.2 میلیون نفر از جمعیت اتریش اصالتا اتریشی نیستند و متولد کشورها دیگر هستند که از طریق کار و تحصیل توانسته اند اقامت این کشور را به دست اورند.

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.


Refresh Invalid Input

عدد نمایش داده شده را وارد کنید