ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا معمولا به شکل ویزای مولتیپل کانادا (Multiple Entry) یا همان ویزای پنج ساله کانادا یا ویزای تک ورود (Single Entry) صادر می شود. بر اساس قانون کلی اداره مهاجرت و شهروندی کانادا حداکثر زمانی که یک توریست در کانادا می تواند بدون خروج از کانادا در این کشور بماند ۶ ماه است. امکان تمدید این ۶ ماه از داخل خاک کانادا با داشتن دلیل قانع کننده وجود دارد ولی در صورتی که دلیل قانع کننده وجود نداشته باشد، شخص توریست ملزم به ترک خاک کانادا خواهد بود ولی وی می تواند بلافاصله پس از ترک خاک کانادا مجددا وارد کانادا شده و ۶ ماه دیگر در کانادا باشد. پس در هر ورود شخص توریست مجاز به ماندن حداکثر ۶ ماه می باشد ولی برای تعداد روزهایی که، در هر سال یا در طول مدت ویزا، در خارج از کانادا سکونت دارد هیچ محدودیتی وجود ندارد.

درباره کشور کانادا:
کشور کانادا با مساحت 9984670 کیلومتر مربع، پس از روسیه، دومین کشور وسیع جهان است. در این کشور پهناور تنها در حدود چهل میلیون نفر زندگی می کنند، در نتیجه تراکم جمعیت در کانادا کم و فاصله شهرها از یکدیگر نسبتا زیاد است. کانادا، شمالی ترین کشور قاره آمریکاست و تنها یک همسایه (ایالت متحده آمریکا) دارد. وسعت زیاد، بارندگی کافی و بهره برداری مناسب، باعث شده است تا کانادا از نظر تولید و صادرات محصولات کشاورزی و منابع طبیعی، در جایگاه بالایی قرار گیرد. برای مشاهدهء لیست جاذبه های گردشگری سراسر کانادا چون پارک های ملی و موزه ها در وبسایت دولت کانادا اینجا را کلیک کنید.

توجه: داشتن سابقه سفر به یکی از کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، آمریکا و یا استرالیا، از عوامل تاثیر گذار در اخذ ویزای توریستی کانادا می‌باشد. به همین دلیل، از پذیرش پرونده ویزای توریستی کانادا بدون داشتن سابقه سفر به یکی از کشورهای ذکر شده، معذوریم. لازم به ذکر است که  ویزای توریستی (ویزیتوری) همراه یا دارای دعوت نامه (مثال: ویزای توریستی همراه همسر و/یا فرزند دانشجو - ویزای توریستی همراه والدین دانش آموز زیر 18 سال - ویزای توریستی والدین دانشجوی در حال تحصیل در کانادا) شامل این ماده نمی شود و با افتخار اینگونه پرونده ها از طرف گروه ما پذیرفته می شود. با تشکر فراوان

 

برای کسب اطلاعات بیشتربا ما در تماس باشید
فرم ارزیابی رایگان

 

 

درباره ما

شرکت رامون با اسم تجاری Do Ramoon Ltd شرکتی کانادایی است که طبق قوانین فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات بین المللی از جمله اخذ پذیرش از انواع مدارس، کالج ها، دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مخصوصا کانادا، مشاوره برای مهاجرت به کانادا، اروپا، ترکیه، اخذ ویزاهای موقت (توریستی، تحصیلی و غیره) و بورسیه های تحصیلی فعالیت دارد. 

ادمین تلگرام رامون         RamoonSupport@

 

                     

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Please let us know your message.


Refresh Invalid Input

عدد نمایش داده شده را وارد کنید